Informacja o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na zakup i dystrybucję energii elektrycznej na 2023 rok

MU.AD.261.2.2022                                       Markowa, 21.10.2022 r.

Zamawiający:
Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej
im. Rodziny Ulmów w Markowej
Markowa 1487
37-120 Markowa

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego których wartość nie przekracza 130 000 złotych netto.
Umowa kompleksowa sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej dla Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej w okresie od. 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.

1. Zamawiający wybrał jako najkorzystniejszą ofertę Wykonawcy:
PGE Obrót Spółka Akcyjna
ul. 8 – Marca 6

za cenę netto: 123 298,00 zł.
podatek VAT: 28 358,54 zł.
za cenę brutto: 151 656,54 zł.

2. Uzasadnienie:
W niniejszym postepowaniu wpłynęła tylko jedna oferta.
W trakcie prowadzonego postepowania ustalono, że złożona oferta nie podlega odrzuceniu. Ustalono, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający wybrał ofertę wyżej wymienionego Wykonawcy jako najkorzystniejszą.

3. Kryterium oceny ofert: cena 100%
4. W postepowaniu nie odrzucono ofert.
5. W postepowaniu nie wykluczono Wykonawców.
6. W prowadzonym postepowaniu nie wpłynęły oferty złożone po terminie.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty