23 września 2016

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Czas trwania akcji:

23 września br. (piątek), godz. 17:00-18:00

24 września br. (sobota), godz. 10:00-18:00

25 września br. (niedziela), godz. 10:00-18:00.

W ramach akcji Muzeum oferuje ulgę w wysokości 50% przy zakupie normalnego biletu wstępu (dla osób dorosłych, czynnych zawodowo). Zamiast kwoty 5 zł, zwiedzający uiszczą w kasie Muzeum kwotę 2,5 zł.  W niedzielę, jak co tydzień, wstęp bezpłatny.

Zapraszamy!