2 października 2021

Weekend seniora z kulturą w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

Seniorzy zwiedzają ekspozycję.

W pierwszy weekend października, 02-03.10 br. zapraszamy do Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej osoby, które ukończyły 60. rok życia w celu wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii “Weekend seniora z kulturą” w ramach „60+ Kultura”, której inicjatorem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wzorem lat ubiegłych oferujemy seniorom bilety wstępu w cenie symbolicznej opłaty 1 zł, które należy zakupić w kasie Muzeum po okazaniu dokumentu świadczącego o ukończeniu 60. roku życia.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia: 10:00-18:00

Ekspozycja stała: „Polacy ratujący Żydów na Podkarpaciu podczas II wojny światowej”