18 listopada 2022

„Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny”

Uprzejmie informujemy, że nasze Muzeum przygotowało specjalną ofertę turystyczną na dwa ostatnie weekendy listopada (18-20 listopada i 25-27 listopada), w ramach akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny”.
Nasza oferta to zwiedzanie Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej oraz udział w ścieżce edukacyjnej „Chałupa Szylarów” (wspólnie ze Skansenem – Zagrodą Muzeum Wsi Markowa).
Oferta będzie realizowana w godzinach pracy Muzeum w listopadzie, czyli od 10:00 do 16:00.
Zwiedzający, zamiast kwoty 8/ 4/ 2 zł, zapłacą w kasie Muzeum odpowiednio: 4/ 2/ 1 zł. A w kasie Skansenu, zamiast 10/ 8/ 6 zł – odpowiednio: 5/ 4/ 3 zł.
ZAPRASZAMY!