28 września 2019

Ogólnopolska kampania „60 + Kultura” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej

W pierwszy weekend jesieni 28-29 września br. zapraszamy do Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, osoby, które ukończyły 60 rok życia w celu wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii „60 + Kultura”, organizowanej już po raz siódmy przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wzorem lat ubiegłych oferujemy seniorom bilety wstępu w cenie 2 zł, które należy zakupić w kasie Muzeum po okazaniu dokumentu świadczącego o ukończeniu 60 roku życia.

Zapraszamy!