1 października 2019

Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej przystąpiło do programu „Kultura Dostępna” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Aktualizacja – brak miejsc

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z wyczerpaniem miejsc nie jest już możliwa rejestracja na „Warsztaty za 1 zł”.

Zapraszamy do skorzystania z oferty całorocznej – zakładka: Edukacja/Oferta Warsztatowa

Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej  im. Rodziny Ulmów w Markowej przystąpiło do programu „Kultura Dostępna” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem programu „Kultura Dostępna” jest wspieranie zadań służących ułatwieniu dostępu do kultury, skierowanych do szerokiego grona odbiorców i sprzyjających integracji społecznej.

Z tej okazji Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej organizuje zajęcia „Warsztaty za 1 zł”. W ramach tej inicjatywy grupy szkolne mogą skorzystać ze stałej oferty warsztatów edukacyjnych w atrakcyjnej cenie 1 zł za osobę. Warsztaty realizowane będą w dniach 1 października, 5 listopada, 3 grudnia 2019 roku.

Konieczność wcześniejszej rezerwacji. Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty za 1 zł – oferta do pobrania: Warsztaty za 1 zł, MPRŻ
Informacje również w zakładce: Edukacja/Projekty