4 maja 2021

MUZEUM OD 4 MAJA PONOWNIE DOSTĘPNE DLA ZWIEDZAJĄCYCH!

Grafika. Napis Muzeum Polaków Ratujących Żydów ponownie dostępne dla zwiedzających. W tle zdjęcie Muzeum.

Po kilkunastu tygodniach zamknięcia, spowodowanego wprowadzanymi w związku z epidemią COVID-19 obostrzeniami, ponownie otwieramy Muzeum dla zwiedzających 4 maja!

Mając na uwadze ten szczególny czas, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, zwiedzanie odbywa się zgodnie z regulacjami minimalizującymi ryzyko, a jednocześnie usprawniających ruch zwiedzających i zapewniających odpowiedni komfort zwiedzania.

Nowe zasady zostały zebrane w ramach Tymczasowego Regulaminu Zwiedzania – wśród najważniejszych zmian warto wymienić:

• czas przebywania zwiedzających we wnętrzu Muzeum nie powinien przekraczać 45 minut;
  • we wnętrzu Muzeum jednocześnie może przebywać nie więcej niż 15 zwiedzających;
  • grupa zorganizowana zwiedzających ekspozycję stałą i wystawy czasowe we wnętrzu Muzeum nie powinna liczyć więcej niż 10 osób;
  • zmianie ulega trasa zwiedzania Muzeum; dostępność ekspozycji stałej Muzeum ulega ograniczeniu.

Sama ekspozycja poddana została niezbędnym ingerencjom mającym na celu ograniczenie kontaktu dotykowego z jej interaktywnymi i multimedialnymi elementami.

Zapraszamy do kontaktu: +48 17 224 10 15 | sekretariat@muzeumulmow.pl

Jednocześnie przypominamy o konieczności dokonywania rezerwacji w przypadku grup zorganizowanych.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami:

Informacje dla Zwiedzających

Tymczasowy Regulamin zwiedzania Muzeum Polaków Ratujących Żydów w czasie epidemii COVID-19