20 października 2018

Europejski Dzień Seniora w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

Na stałe do programu zwiedzania w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej wpisał się Europejski Dzień Seniora obchodzony w UE 20 października.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy osoby, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia do zwiedzenia ekspozycji Muzeum za symboliczną złotówkę, zachęcając w ten sposób seniorów do aktywnego udziału w życiu kulturalnym.

Zniżkowy bilet wstępu na ekspozycje należy zakupić w kasie Muzeum, wcześniej okazując dokument świadczący o ukończeniu 60. roku życia.

20 października br. (sobota) godz. 10:00-18:00 ZAPRASZAMY!