Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

W dniach 16 – 17 marca 2019 r. Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, 6 edycji akcji promocyjnej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

W tych dniach, do skorzystania z ulgi w wysokości 50% zachęcamy osoby dorosłe, czynne zawodowo. Osoby te, kupując normalny bilet wstępu, zamiast kwoty 8 zł, uiszczą w kasie Muzeum kwotę 4 zł.

Więcej informacji dotyczących akcji dostępnych jest na stronie internetowej: https://polskazobaczwiecej.pl/