5 października 2018

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

W pierwszy weekend października (5-7 października br.) Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, jesiennej edycji akcji promocyjnej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

W ramach akcji Muzeum oferuję ulgę w wysokości 50% przy zakupie normalnego biletu wstępu (dla osób dorosłych, czynnych zawodowo). Zamiast kwoty 8 zł, zwiedzający uiszczą w kasie Muzeum kwotę 4 zł.

Czas trwania akcji:

5 października br. (piątek) w godz. 17:00 – 18:00;
6 października br. (sobota) w godz. 10:00 – 18:00.
W niedzielę (7 października br.), jak co tydzień, zwiedzanie nieodpłatne.

Więcej informacji dotyczących akcji można znaleźć na stronie internetowej https://www.polskazobaczwiecej.pl/