24 stycznia 2020

Seminarium edukacyjne „Współczesna pamięć o Zagładzie Żydów polskich”

Zachęcamy do udziału w seminarium edukacyjnym „Współczesna pamięć o Zagładzie Żydów polskich” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów. Zajęcia, które odbędą się 24 stycznia 2020 roku poprowadzą pracownicy Międzynarodowego Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Katarzyna Odrzywołek oraz Nataliia Tkachenko.

Podczas seminarium omówione zostaną scenariusze zajęć pochodzące z Teki edukacyjnej  75 lat po „Aktion Reinhardt” – współczesna pamięć o Zagładzie Żydów polskich, inspirowane lokalnymi historiami, a także propozycje zajęć o charakterze uniwersalnym. Celem seminarium jest zaprezentowanie metodyki oraz materiałów archiwalnych stanowiących gotowe pomysły oraz punkt wyjścia do tworzenia autorskich tematów zajęć.

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: do 17 stycznia 2020 roku, pod adresem: sekretariat@muzeumulmow.pl

Organizator zapewnia wyżywienie – prosimy o podanie informacji posiłek mięsny/jarski.

W przypadku chęci otrzymania Faktury uprzejmie prosimy w momencie sprzedaży o podanie danych oraz numeru NIP (firmy, instytucji) do wystawienia paragonu.
Jeżeli faktura ma być wystawiona na przelew z terminem płatności 14 dni, to bardzo prosimy o przesłanie danych (firmy, instytucji) na adres: sekretariat@muzeumulmow.pl.

Program i dodatkowe informacje: Edukacja/Projekty

Program do pobrania

ORGANIZATOR:

WSPÓŁORGANIZATOR:

PATRONAT HONOROWY:

Realizacja projektu 75 lat po „Aktion Reinhardt” Współczesna pamięć o Zagładzie Żydów polskich została dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego