10 kwietnia 2020

Radosnych Świąt Wielkanocnych

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi życzymy radosnych i spokojnych chwil!

Tworząc tegoroczną kartkę wielkanocną, jak zwykle staraliśmy się uwzględnić dwa nadrzędne dla nas elementy: estetykę budynku Muzeum i jego identyfikację wizualną, jak również charakter prezentowanych w Muzeum artefaktów. Stąd też wzór pisanki nawiązujący do logo Muzeum i kształtu bryły budynku oraz wpisane w trójkąty archiwalne zdjęcia zrobione przez naszego patrona – Józefa Ulmę, pokazujące wiosnę w Markowej.