17 października 2020

Nowy tymczasowy limit osób mogących jednocześnie przebywać we wnętrzu Muzeum

Logo Muzeum Polaków Ratujących Żydów. Po lewej stronie schematycznie wyrysowane domy czerwony i czarny, splecione jak ogniwa łańcucha. Czarny element jest obrócony do góry nogami. Po prawej stronie pełna nazwa muzeum rozbita na pięć wersów tekstu.

EDIT: W związku z tym, że cała Polska została objęta obostrzeniami czerwonej strefy – poniższy limit zostaje podtrzymany.

Uprzejmie informujemy, że od 17 października br. powiat łańcucki jest w strefie czerwonej. W związku z tym w Muzeum Polaków Ratujących Żydów wprowadza się nowy tymczasowy limit osób mogących jednocześnie przebywać we wnętrzu Muzeum: jednocześnie we wnętrzu Muzeum może przebywać nie więcej niż 10 zwiedzających.

Limit dotyczy osób zwiedzających indywidualnie jak i w grupach zorganizowanych. Limit obowiązuje do odwołania.

Pozostałe zapisy Tymczasowego Regulaminu Zwiedzania bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.