2 września 2019

Muzeum Polaków Ratujących Żydów nominowane do nagrody BohaterONy 2019

Decyzją Komitetu Organizacyjnego Nagrody BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej znalazło się wśród pięciu instytucji nominowanych do Nagrody w kategorii „Instytucja”.

Nagroda BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich została ustanowiona w celu wyróżnienia tych, których aktywność w szczególny sposób promowała wiedzę o historii Polski z lat 1918–1989 oraz edukację historyczno-patriotyczną w 2018 roku.

Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni nominacją, która nie tylko świadczy, że działania realizowane przez Muzeum przynoszą efekty, ale jest także impulsem do dalszych inicjatyw. Jest to tym większe wyróżnienie, gdyż mamy przyjemność tworzyć to niezwykłe miejsce zaledwie od 2016 roku.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu za pośrednictwem strony: www.bohateron.pl/bohaterony-2019/zaglosuj/

Głosowanie potrwa do 2 października br.