20 października 2019

Europejski Dzień Seniora w Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej

W najbliższą niedzielę, 20 października, zapraszamy osoby, które ukończyły 60. rok życia do zwiedzenia ekspozycji Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej za symboliczną złotówkę, w ramach obchodzonego w UE, Europejskiego Dnia Seniora. W ten sposób pragniemy zachęcić seniorów do aktywnego udziału w życiu kulturalnym.

Zniżkowy bilet wstępu na ekspozycje prosimy zakupić w kasie Muzeum, wcześniej okazując dokument świadczący o ukończeniu 60. roku życia.

ZAPRASZAMY! – 20 października br. (niedziela), godz. 10:00-18:00.