20 października 2020

Europejski Dzień Seniora w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

Widok na stałą ekspozycję w Muzuem Polaków Ratujących Żydów. Na pierwszym planie pani ze słuchawkami ogląda materiał na jednym z ekranów. W tle pan ogląda plansze.

W najbliższy wtorek, 20 października, przypada Europejski Dzień Seniora! W związku z tym szczególnie tego dnia zapraszamy wszystkich seniorów do odwiedzenia naszego Muzeum.

Do Państwa dyspozycji pozostaje:

• wystawa stała, gdzie zaprezentowano historie opowiadające o ratowaniu Żydów przez Polaków podczas II wojny światowej na terenie dzisiejszego województwa podkarpackiego,
  • wystawa czasowa „Czy można im było w tej samotności pomóc? Ratowanie Żydów w okupowanej Polsce,
  • a także otoczenie Muzeum: plac Muzealny ze Ścianą Pamięci, oraz Sad Pamięci.

Zachęcamy do zapoznania się z Tymczasowym Regulaminem Zwiedzania.