7 listopada 2020

Ekspozycja będzie tymczasowo niedostępna dla zwiedzających

Logo Muzeum Polaków Ratujących Żydów. Po lewej stronie schematycznie wyrysowane domy czerwony i czarny, splecione jak ogniwa łańcucha. Czarny element jest obrócony do góry nogami. Po prawej stronie pełna nazwa muzeum rozbita na pięć wersów tekstu.

EDIT: Ekspozycja niedostępna dla zwiedzających DO ODWOŁANIA

Uprzejmie informujemy, że ekspozycja Muzeum Polaków Ratujących Żydów będzie niedostępna dla zwiedzających od 7.11 do 29.11 2020 r.

Zachęcamy do kontaktu: sekretariat@muzeumulmow.pl, +48 17 224 10 15.

Aktualne informacje.