23 listopada 2019

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej

W jesienny, listopadowy weekend (23-24) Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zaprasza szczególnie osoby dorosłe, czynne zawodowo do wzięcia udziału już w siódmej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jest to wyjątkowa edycja akcji, ponieważ po raz pierwszy w historii prowadzona będzie również na rynkach zagranicznych, promując w ten sposób usługi krajowe wśród zagranicznych gości.

Wzorem ubiegłych edycji Muzeum Polaków Ratujących Żydów zachęca osoby objęte akcją, zarówno z kraju jak i zza granicy, do skorzystania z oferty proponując ulgę na zakup normalnego biletu wstępu w wysokości 50%. Zamiast kwoty 8 zł, osoby te uiszczą w kasie Muzeum kwotę 4 zł.

Pierwszy raz w historii akcja wykracza poza granice kraju i prowadzona będzie również na rynkach zagranicznych. Oferta dla gości zagranicznych Muzeum Polaków Ratujących Żydów – tutaj.

Więcej informacji dotyczących akcji dostępnych jest na stronie internetowej: Polska zobacz więcej.