21 marca 2020

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” po raz kolejny w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

Z uwagi na konieczność zmniejszenia ryzyka wynikającego z ewentualności rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2), podjęto decyzję o wstrzymaniu promocji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” po raz kolejny zagości w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Na wiosenną edycję akcji, organizowaną przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Muzeum zaprasza w marcowy weekend (21-22). Proponując ulgę w wysokości 50% przy zakupie normalnego biletu wstępu, zachęca osoby zarówno z kraju jak i zza granicy (osoby dorosłe, czynne zawodowo) do aktywnego udziału w akcji. Ulgowy bilet wstępu na ekspozycje Muzeum osoby te pobiorą w kasie Muzeum, w dniach objętych akcją, w godzinach 10:00 – 16:00.

Więcej informacji dotyczących akcji dostępnych jest na stronie internetowej: Polska zobacz więcej