6 października 2017

AKCJA „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Weekend za pół ceny

Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zaprasza do udziału w trzeciej edycji akcji promocyjnej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną w dniach 6-8 października 2017 r.

W ramach akcji Muzeum oferuje ulgę w wysokości 50% przy zakupie normalnego biletu wstępu (dla osób dorosłych, czynnych zawodowo). Zamiast kwoty 5 zł, zwiedzający uiszczą w kasie Muzeum kwotę 2,5 zł.

Czas trwania akcji:
6 października br. (piątek), w godz. 17:00-18:00;
7 października br. (sobota), w godz. 10:00-18:00;
W niedzielę (8 października br.), jak co tydzień, zapraszamy do nieodpłatnego zwiedzania.
Pozostałe informacje dotyczące akcji dostępne na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl/

ZAPRASZAMY!