20 października 2017

Europejski Dzień Seniora w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

EUROPEJSKI DZIEŃ SENIORA w MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW

Do tegorocznego kalendarza wydarzeń Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej wpisało datę 20 października tj. dzień, w którym w UE obchodzone jest święto seniorów. W związku z tym tego dnia, zapraszamy osoby, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia do zwiedzenia ekspozycji Muzeum za symboliczną złotówkę, zachęcając w ten sposób wszystkich seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym.
Zniżkowy bilet wstępu należy zakupić w kasie Muzeum, po okazaniu dokumentu świadczącego o ukończeniu 60 roku życia.

20 października (piątek) godz. 10:00-18:00 – ZAPRASZAMY!