21 grudnia 2017

Choinka dla Ulmów

Świąteczna atmosfera najbliższych dni zagości również w surowym wnętrzu Muzeum w Markowej. We wnętrzu symbolicznego domu Rodziny Ulmów, wśród fotografii Józefa i Wiktorii oraz sześciorga ich dzieci, stanie choinka, przypominająca o tych niewielu wspólnie przeżytych przez nich Świętach.

Inicjatywa angażuje markowskie dzieci w wieku szkolnym, które przekazują na ten cel ręcznie zrobione zabawki choinkowe.

Harmonogram akcji:

• 20 grudnia, w godz. 8:00-14:00 – składanie ręcznie robionych zabawek choinkowych w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej
  • 21 grudnia, godz. 12:00 – strojenie choinki w Muzeum im. Rodziny Ulmów w Markowej

Zachęcamy do udziału!