23 września 2017

Kolejna edycja akcji „60+Kultura” w Muzeum Polaków Ratujących Żydów

Już w najbliższy weekend, 23-24 września, Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii „60+Kultura”.

W ramach akcji promocyjnej, organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z myślą o seniorach powyżej 60 roku życia, 23 września Muzeum oferuje wszystkim osobom objętym akcją bilety za 1 zł. Zniżkowy bilet wstępu należy zakupić w kasie Muzeum, po okazaniu dokumentu świadczącego o ukończeniu 60 roku życia.

24 września zwiedzanie Muzeum – jak zwykle w niedziele – jest bezpłatne.

ZAPRASZAMY!