23 września 2016

Akcje promocyjne dla zwiedzających Muzeum

W najbliższy weekend zapraszamy wszystkich zwiedzających do udziału w ogólnopolskich akcjach promocyjnych, które obejmują również nasze Muzeum.

W ramach akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENYˮ, którą organizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki Muzeum oferuje 50% ulgę osobom czynnym zawodowo. Przy zakupie biletu 5 zł po 50% zniżce – 2,50. Czas trwania akcji: 23 września od godziny 17:00 do 24 września do godziny 18:00.

W ramach akcji „60+ Kultura”, organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z myślą o seniorach powyżej 60 roku życia 24 września Muzeum oferuje wszystkim osobom objętym akcją bilety za 1 zł. Zniżkowy bilet wstępu należy zakupić w kasie Muzeum, po okazaniu dokumentu świadczącego o ukończeniu 60 roku życia.

25 września zwiedzanie Muzeum – jak zwykle w niedziele – jest bezpłatne.